IDEA

Potrzebujesz ruchu, odstresowania, regeneracji, pozytywnej energii? Liczysz na poprawę samopoczucia, kondycji i sylwetki? Szukasz świetnej atmosfery zajęć, które dostarczą Ci adrenaliny, spowodują wytwarzanie endorfin?

To wszystko znajdziesz w naszym Klubie Only You. Jesteśmy nietypowym miejscem, które odróżnia się od innych. Proponujemy zajęcia fitness na każdym poziomie zaawansowania i w urozmaiconej formie. W naszym Klubie poczujesz się wyjątkowo, zadbasz o kondycję, poprawisz samopoczucie, zapomnisz o troskach dnia codziennego.

Proponujemy bowiem profesjonalne zajęcia na najwyższym poziomie, w niewielkich kobiecych grupach (do 8 osób). Taka formuła pozwala na indywidualne podejście, poświęcenie czasu każdej osobie, skorygowanie jej błędów, pokazanie atutów, wyeliminowanie słabości. Niewielkie grupy budują atmosferę zaufania, ale też pozwalają osiągnąc najlepsze efekty. Tu nikt nikogo nie ocenia, nie przygląda się, nie przeszkadza pozostałym ćwiczącym. Możesz zapomnieć o sali pełnej trenujących, o braku miejsca do rozłożenia maty, o wpadaniu na siebie podczas stepu. U nas, we wspaniale wyposażonych salkach znajdziesz intymność i… dużą dawkę zmagań sportowych! Gwarantujemy doskonałą atmosferę zajęć oraz profesjonalnie dobraną kadrę instruktorów. Szukasz czegoś wyjątkowego?

Zapraszamy do nas.

FITNESS ŁÓDŹ
PILATES ŁÓDŹ
ZUMBA ŁÓDŹ

Zapisy na zajęcia oraz wszelkie informacje: 796 500 250

fabryka siły   fit profit   ok system   multisport