O MNIE

Michał Płachciński - pedagog, trener osobisty, mediator, dietetyk, szkoleniowiec.

Doświadczony w pracy z dziećmi, młodzieżą, sportowcami.

Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki społecznej w zakresie pracy opiekuńczej i socjalno-wychowawczej, z ukończonymi studiami kwalifikacyjnymi na kierunku: wychowanie fizyczne. Jako czynny pedagog od lat pracuję w szkole podstawowej. Jestem również kuratorem sądowym i mediatorem. Podejście pedagogiczne pozwala mi na kompleksowe planowanie programów treningowych. Dobry trening to – moim zdaniem – mądre i umiejętne połączenie wielu elementów: nie tylko wysiłku fizycznego, ale również diety i regeneracji.

Mam duże, dwunastoletnie doświadczenie w układaniu planów treningowych. Zdobywałem je m.in. poprzez treningi kulturystki i sztuk walki w klubach: Intrako Studio, Siłownia Raj, Vera Sport, Stacja Nowa Gdynia, Szkoła Sztuk Walk Wojciecha Adamusika, United Gym.

Od wielu lat poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach specjalistycznych. Jestem instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności: trener personalny. Ukończyłem kursy: "Zasady zdrowego żywienia, odchudzanie i suplementacja", "Odnowa biologiczna i regeneracja w sporcie, "Żywienie i suplementacja w sporcie" (Olimpiakos: Centrum Badań Wydolnościowych, Planowania Diety i Treningu). Mam na swoim koncie również kursy dietetyki (Akademia Dietetyki, Akademia Humanistyczno Ekonomiczna i Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej).

Jestem profesjonalistą i optymistą: trenerem, który opiera się na szerokiej wiedzy i długoletnim doświadczeniu; osobą, której można zaufać.

TRENER OSOBISTY ŁÓDŹ
TRENER PERSONALNY ŁÓDŹ
ODCHUDZANIE ŁÓDŹ

Zapisy na zajęcia oraz wszelkie informacje: 796 500 250

fabryka siły   fit profit   ok system   multisport