IDEA

Jakie są najważniejsze cechy dobrego treningu? Skuteczność, bezpieczeństwo dla zdrowia, profesjonalizm. Jakie są cechy dobrego trenera osobistego? Indywidualne podejście, zapewnienie prywatności i miłej, intymnej atmosfery zajęć. Do tego duża dawka wiedzy nie tylko o układzie ruchowym, ale także o sferze psychologicznej. Wszystkie te elementy znajdą Państwo w "Only You".

Dobry trening to taki, który jest przygotowany specjalnie dla danej, konkretnej osoby: z uwzględnieniem jej wieku, płci, stanu zdrowia, trybu życia, pracy i wielu innych czynników. Dobry trening opiera się nie tylko na ćwiczeniach siłowych. To także wiedza trenerska, która płynie z doświadczenia i odpowiedniego wykształcenia. Dobry trening to połączenie kilku elementów: ćwiczeń, diety, regeneracji i wielu innych. Układanie programu można przyrównać do planowania strategii. W moim przypadku strategia dotyczy Klientów, którzy chcą schudnąć, nabrać masy mięśniowej, poprawić kształt sylwetki, wrócić do dawnej formy. Oferuję im DOBRY TRENING, w dosłownym znaczeniu tego pojęcia – przygotowany od A do Z, dopięty na ostatni guzik, bezpieczny, przemyślany, poprzedzony rozmową w wygodnych fotelach, z filiżankami kawy w dłoniach.

Zwracam uwagę na indywidualne podejście i jest to jeden z najważniejszych elementów mojej działalności. Tutaj określenie "trener osobisty" nabiera właściwego wymiaru. Rozmawiam z każdym "podopiecznym", ustalam szczegóły dotyczące stanu zdrowia, trybu życia, określam potrzeby, układam harmonogram działań, proponuję rodzaje ćwiczeń. Jestem zawsze tylko i wyłącznie dla mojego Klienta – zajęcia odbywają się w przestronnej, dobrze wyposażonej sali, w prywatnej, zacisznej atmosferze (one to one). Nie ma tutaj innych ćwiczących, nie ma rywalizacji, popisywania się, obserwowania, pospieszania, oceniania. Jest za to pełna, stuprocentowa uwaga doświadczonego trenera: doradztwo, poprawianie czynności, które wymagają doszlifowania, pozytywny doping.

ODCHUDZANIE ŁÓDŹ
TRENER OSOBISTY ŁÓDŹ
TRENER PERSONALNY ŁÓDŹ

Zapisy na zajęcia oraz wszelkie informacje: 796 500 250

fabryka siły   fit profit   ok system   multisport