PYTANIA
I ODPOWIEDZI

Klienci którzy chcą skorzystać z moich usług, mają szereg pytań na temat samych treningów, rodzajów ćwiczeń, proponowanych diet, ale również atmosfery i przebiegu spotkań. Każdy przypadek jest indywidualny i wymaga takiego traktowania, jednak w tym dziale postanowiłem zebrać najczęściej zadawane przez Państwa pytania. Rubryka ta będzie stale uzupełniana i poszerzana. Jednocześnie zapraszam do bezpośredniego kontaktu, na wszelkie pytania z przyjemnością odpowiem osobiście.

Słyszałam, że zanim przygotuje Pan program treningów, diety i suplementacji – długo rozmawia Pan z każdym Klientem. Dlaczego rozmowa przed rozpoczęciem programu treningowego jest taka ważna?

Na początku trzeba sobie zadać pytanie: kim jest trener indywidualny? Powinien się on kojarzyć z osobą, która ma szeroką wiedzę na temat każdego ze swoich "podopiecznych". Mam na myśli wiedzę dotyczącą jego sposobu odżywiania, metabolizmu, sił fizycznych, rytmu życia i pracy. Dobrze przygotowany trening uwzględnia wiele czynników związanych nie tylko z trybem życia, ale także sposobem odżywiania i funkcjonowania danej osoby: jej wiekiem, płcią, stanem organizmu. Aby poznać wszystkie te aspekty, potrzebna jest rozmowa. W moim odczuciu to niezmiernie ważny element. Niestety, niewielu trenerów pracuje w ten sposób. Zawsze podkreślam, że ćwiczenia fizyczne, które mają służyć odchudzaniu czy zbudowaniu masy ciała - rozpoczynają się w głowie. To systematyczne, przemyślane działanie. Nie jest sztuką stawiać na podejście "siłowe". Sztuką jest zbudować dobrą, długofalową strategię dla konkretnej osoby i ja to właśnie robię. Rozmowa jest jej pierwszym etapem.

ODCHUDZANIE ŁÓDŹ
TRENER OSOBISTY ŁÓDŹ
TRENER PERSONALNY ŁÓDŹ

Zapisy na zajęcia oraz wszelkie informacje: 796 500 250

fabryka siły   fit profit   ok system   multisport